Recenze: Čestr, Legerova 75/57, Praha 1

„Hovězí“ restaurace Ambiente zdědila velký prostor v nové budově Národního muzea po Zahradě v opeře. Vedle velké nabídky hovězích pečení a stejků z nejrůznějších částí krávy najdete i mini-nabídku bezmasých jídel a alternativu drůbeže nebo ryb. Menu se denně trochu mění.

My jsme zvolili tříchodové menu, kdy za 600 korun dostanete předkrm, pečeni a steak. Všechna jídla si můžete vybrat ze stálé nabídky. A i když jsme se na tento večer těšili a trénovali žaludky, toto menu je dost velké a domů půjdete spíš nepříjemně přejedení. O tom, že budete muset vynechat dezert, ani nemluvě. Doporučuji tedy méně chodů.

Co oceňuji:
– skvělé suroviny
– umějí se o vstupy dobře postarat, aby vynikla jejich chuť, žádné šílené kombinace
– čistota a detaily jako krém na ruce na umyvadle
Vesměs tedy věci, které v Ambi síti můžete považovat za samozřejmost.

Co se mi nelíbilo:
– prostor. Velká hala není vůbec nijak členitá, takže při věčném téměř plném obsazení je restaurace dost hlučná. Rozhodně s ní nepočítejte pro obchodní schůzku nebo klidné večerní posezení ve dvou. Spíš bych doporučila pro neformální zakončení obchodního jednání nebo větší skupinu, co tak jako tak bude dělat hluk.
– obsluha. Všichni byli milí a profesionální, ale celkový dojem byl trochu zmatek. Staralo se o nás tolik lidí, že jsme absolutně neměli přehled o tom, na koho se s čím obrátit; povedlo se mi tedy objednat si pivo u „špatné“ slečny a dostat následně přednášku, že takhle ne. Trochu vázlo objednávání pití, u druhého chodu jsme dost dlouho čekali na uklizení nádobí a u třetího nám zase slečna řekla, že tu bylo jídlo tak rychle, že se ani nestihla zeptat, jestli nechceme víno.

Nabídka na cestr.ambi.cz

Souhrn
JÍDLO: 1
OBSLUHA: 2
NE/KUŘÁCI: celá restaurace je nekuřácká
WC: nadstandard
PLATEBNÍ KARTY: ano
CENY: vyšší (předkrmy kolem 170 Kč, jídla 200-300 Kč)
MÁ CENU SE VRACET: ano

(Sepsáno na základě návštěvy 10. února 2015)

cestr

Advertisement

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s